24 augustus 2012 kreeg ik oa de uitslag van de MRI-scan: ik blijk een brughoektumor te hebben. Ik heb heel veel gehad aan alle verhalen en reacties van het forum van de Brughoektumorsite.
Ik vind het fijn om mijn verhaal voor mezelf op een rijtje te zetten. Ik hoop echter door het hier te 'publiceren' anderen geholpen kunnen worden in hun 'worsteling' om de juiste beslissing te nemen. Onthoud goed: dit is mijn verhaal, ieder verhaal is weer anders!
Ik zou het heel fijn vinden als je na het lezen van mijn verhaal een reactie achter laat op de site.
Groet
Angelique
Heb ik weer.... werd me van de week nog gezegd dat het 90% zeker is dat ik maandag 4 februari geopereerd zou worden. (Op het forum heb ik een aantal keer gelezen dat de operatie uitgesteld wordt, omdat er meer dringende zaken tussen door gekomen waren.) Dus ging ik uit van 4 februari en misschien wel een weekje later. Maar nee hoor..... ik mag een week eerder :(. Dat komt dus allemaal lekker lastig uit, omdat ik vrijdag dan een dagopname heb, maar I. ook haar kijkoperatie heeft. Volgende week zou ik haar nog even hier en daar heen moeten brengen, maar dat gaat dus niet: ik ga maandag 28 januari al onder het mes! Kortom heel abrupt snel, heel onhandig qua planning en heel eng. Maar gezien mijn klachten van afgelopen dag: fijn dat het volgende week al achter de rug is... Vrijdag (en zondag) laat ik nog wat van me horen en volgende week neemt A.het even van me over om jullie op de hoogte te houden.